• Bgtop

Jobba hos oss

I vår strävan efter att utvecklas söker vi ständigt nya och duktiga medarbetare.

Vi söker dig som gillar att jobba i ett glatt och socialt gäng.
Vi kan erbjuda varierande arbetsuppgifter och stor möjlighet till vidareutveckling. Vi satsar mycket på att vår personal ska trivas och utvecklas. För att vi inte bara ska känna varandra via arbetet åker vi iväg på resor, julbord och andra event.

Tycker du att detta låter intressant är du välkommen att kontakta oss via telefon eller skicka ett mejl på Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.


Just nu söker vi dig som är minst 4 års montör eller ledande montör. Du kommer att jobba i nära samarbete med våra projektledare.

Våra projekt ligger inom hela Stor Stockholm och består av bl.a. ROT av bostäder, kontor, sjukhus, butiker, skolor, hotell, industrier m.m.

Vi arbetar inte mot privata sektorn eller med nyproduktion av bostäder.

Körkort är inget krav men en fördel. Lön, bil, rikskuponger m.m. enligt överenskommelse.

Låter detta som något för dig? Skicka ditt CV till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Andrei Muresan

VD / Projektledare

070 - 493 00 77
andrei@atis.se

Jens Bäre

Projektledare

070 - 729 58 11
jens@atis.se

Konny Lundin

Projektledare

070 - 729 20 29
konny@atis.se

Andreas Lenell

Projektledare / Service

070 - 729 20 20
andreas@atis.se

Johan Söderblom

Offert / kalkyl

070 - 780 26 73
johan@atis.se

Jonas Mattsson

Sälj / Energiteknik

070 - 441 78 71
jonas@atis.se

Cristina Mardare

Ekonomi / Administration

08 - 549 00 225
cristina@atis.se